Yerli lojistik girişimi PackUpp, şehirler arası sonraki gün teslimat hizmetini başlattı

“Komşuma Bırak ve “Haritadan Canlı İzleme” gibi özellikleriyle bilinen yerli lojistik girişimi PackUpp, şehir içi teslimat hizmetlerini şehirler arası teslimatla genişletti. Girişim, İstanbul’dan Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa’ya “Sonraki-Gün” teslimat hizmeti vermeye başladı.

Aktif olduğu şehirlerde ‘Sonraki-Gün’, ‘Aynı-Gün’ ve ‘3 Saatte Ekspres’ teslimat hizmetleri sunan PackUpp’ın iş birliğinde bulunduğu firmalar, Türkiye’deki e-ticaret satış hacimlerinin yaklaşık %70’ini Sonraki-Gün teslim edebilecek. Yerli girişim, önümüzdeki dönemlerde şehirler arası teslimat ağınızı büyütmeye devam edecek.

Gerçekleştirdiği açıklamada şehirlar arası teslimata dair görüşlerini belirten PackUpp Kurucu Ortağı ve CEO’su Semih Emre Özcan; “Türk mühendislerimizle ürettiğimiz % 100 yerli yazılım ve teknoloji gücümüz ile Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilecek saha operasyonu altyapısına sahibiz. Bu gücümüz ile 81 ilde, iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda kısa sürede dedike saha teslimat ekipleri kurabiliyoruz. Sahip olduğumuz yazılım sadece müşterilerimizin değil ekiplerimizin de iş süreçlerini kolaylaştırıyor. Dağıtım süreçlerinde son teknolojimizle, tüm sürücülerin adreslere teslimatları sırasında yaşanabilecek gecikmeleri, teslimat rotalarını optimize ederek ortadan kaldırıyoruz. PackUpp olarak e-ticaret hacmini büyütmek ve kaliteli hizmet almak isteyen firmalara hızlı teslimat desteğimizi 81 ilde vermeye hazırız.” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir