Girişim

Yerli girişimleri geliştirmeyi hedefleyen BAŞLAT programı başlıyor

0
BAŞLAT

Hello Tomorrow Türkiye ve Facebook iş birliğinde düzenlenen girişim kuluçka programı BAŞLAT, yerli girişimler için kolları sıvadı. 5 sektör özelinde teknoloji trendlerine odaklanan program, girişimler adına adeta yeni bir dönem BAŞLATmaya hazırlanıyor.

Akıllı Şehirler, Dijital Sağlık, Eğitim Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Veri & Siber Güvenlik kategorilerindeki teknoloji startuplarını geliştirmeyi hedefleyen program, Seri A ve altındaki girişimlere ev sahipliği yapacak. 

8 Ocak’ta son bulacak olan başvurular sonucunda, seçilen girişimlere Ar-Ge, pazarlama ve inovasyon gibi konu başlıklarında teknik eğitimler verilecek. Birebir mentorluk seansları da bu eğitimlerin bir parçası olacak. Bu süreçlerin hemen ardından; kurumsal şirket liderleri, yatırımcılar, kamu kuruluşları ve farklı ekosistem partnerlerinin katılımıyla Demo Day düzenlenecek.

Tüm bunlara ek olarak, programa başvuran girişimler dünyanın dört bir yanından en iyi deep tech startupları için kurulan Deep Tech Pioneers topluluğuna katılma şansı yakalayacak.

BAŞLAT sonunda Türkiye’de ve dünyada çığır açan inovasyonların bilimsel & teknoloji odaklı araştırmasının yapılacağı sektörel raporlar sunulacak. 

Eğer ki bu yazıda geçen kriterleri karşılıyorsanız ve girişiminiz adına yepyeni bir sayfa BAŞLATmaya hazırsanız, sizleri hemen bu linke davet ediyorum.

BAŞLAT

Taylandlı lojistik girişimi Lalamove, 515 milyon dolar yatırım aldı

Önceki İçerik

İngiliz enerji girişimi Octopus, 200 milyon dolar yatırım aldı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir