Yerli girişim Earnado, Amsterdam’a açıldı

Son olarak Pilot Girişim Hızlandırma Programı’nın 9. dönemine seçilerek başlıklarımızda yer alan Earnado, Avrupa açılımının ilk adımını attı. Yerli girişim, Avrupa’nın en büyük startup merkezlerinden biri olan Amsterdam’da faaliyet göstermeye başladı.

2019 yılında kurulan Earnado; küçük, orta ölçekli firmalar ve ölçeklenebilir girişimlere çevrimiçi dönüşüm hizmetleri sunan bir reklamcılık platformu. SEO, sosyal medya ve reklam yönetimi konusunda kullanıcılarına yardımcı olan girişimin algoritması, veri analizlerine dayalı dijital pazarlama stratejileri oluşturarak reklamların ne zaman ve nasıl oluşturulacağına dair öngörü sağlıyor.

Amsterdam açılımı hakkında görüşlerini belirten Earnado kurucu ortağı Barış Korkmaz, Hollanda’da da pek çok önemli müşteri elde etmek istediklerini ve burada da çok ciddi fırsatların olduğunu ve Amsterdam başta olmak üzere Avrupa’nın pek çok bölgesinde pazarlama dünyası için önemli adımlar atmak istediklerini iletti.

Earnado ilk olarak orada ekip yapılanmasına giderek ekibini genişletmeyi ve ardından müşteriler ile pazardan yer edinmeyi hedefliyor. Bu yapılanmanın ardından ise hedef Avrupa fonlarına erişerek büyük adımlar atmak ve pazarlama dünyasını değiştirecek büyümelere erişmek olacak.

2022 yılının başında ise Earnado yeni SaaS ürünü ile pazarlama yapmak isteyenlere öneriler verecek. Girişim; SEO, sosyal medya ve reklam yönetimi alanında haftalık olarak size görevler veren bu görevlerin bazılarını kendi yapan ve yapılması gerekenleri de verilerden yola çıkarak size tarif eden ve yol gösteren bir araç çıkartacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir