Girişim

Yeni nesil taşımacılık girişimi: Yolda

0

Volkan Özkan ve Murad Ozsert‘in uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni nesil taşımacılık girişimi Yolda artık yayında. Parsiyel ve LTL taşımalara güvenli, yüksek kaliteli ve kolay bir hizmet sağlayabilmek için kurulan girişim, kurucu ortak Volkan Özkan’ın sözleriyle güven sağlayan güçlü bir ekibe sahip.

Girişimin hayata başlamasını bir LinkedIn paylaşımı ile resmi olarak duyuran Özkan, operasyon yeteneklerini ve ileri teknolojilerini, Türkiye’nin en iyi lojistik şirketleri ve yerel nakliyecilerinin sağladığı lojistik ağı ile birleştirdiklerini belirtti.

Özkan paylaşımına, an itibariyle İstanbul içi ve İstanbul’dan 81 ile taşıma gerçekleştirmek için hazır olduklarını ekleyerek devam etti. Bu hizmetler kapsamında girişimin resmi websitesi www.yolda.com üzerinden akıllı panel sayesinde online talep açmak ve fiyat almak mümkün. Dahası, taşımalar ile ilgili teslim evraklarından takibe kadar çoğu bilgiye de yine aynı şekilde websitesindeki akıllı kontrol panelinden ulaşabilirsiniz.

Volkan Özkan paylaşımını, müşteri odaklı ve yüksek kaliteli bir hizmet sunmanın girişimin bir numaralı hedefi olduğunu belirterek sonlandırdı. Caps Lock olarak Volkan Özkan’a, Murad Ozsert’e ve tüm Yolda ekibine başarılar diliyoruz.

Okul öncesi eğitim teknolojisi Lingumi, 4 milyon sterlin yatırım aldı

Önceki İçerik

TNB Aura, COVID-19 salgınından etkilenen girişimlere 2 milyon dolar yatırım yapacağını açıkladı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir