Etkinlik

Türk startupları 5 Mart’ta Product Hunt ile global sahneye çıkıyor!

0

Türk startuplarının globalde satış yapabilmesi, bilinirliğinin artması ve potansiyel kullanıcılardan geri bildirim alıp hızlıca ürünlerini geliştirebilmeleri adına University4Society ve EntreCom ortaklığında düzenlenen Product Hunt Türkiye’nin yeni etkinliği 5 Mart akşamı 18:00 QNBEYOND’da!

Etkinliğe katılım için: http://bit.ly/producthunt5mart

Startup Sunum Başvurusu İçin: http://bit.ly/phsunumbasvuru

Sunum başvurusu yapan Startup’lar aynı zamanda organizasyon partnerleri Made in Turkey ile global satış, Startup Wise Guys ile yatırım ön değerlendirme, Caps Lock ile tanıtım ve ING İnovasyon Merkezi ile işbirlikleri noktasında önceliklendirilecek.

Product Hunt nedir?

Product Hunt yeni piyasaya çıkan internet sitesi, mobil uygulama, oyun ve diğer bilgisayar teknolojilerinin tanıtıldığı bir sosyal medya ağıdır. Uygulama veya teknolojiyi oluşturan girişimciler, Product Hunt’a ortaya çıkardıkları ürünü listeleyerek, site üyelerinden yorum ve ilk izlenimleri alırlar. Böylelikle binlerce kişi çıkardıkları ürünün testini ücretsiz bir biçimde yaptırmış olur. Bununla birlikte o gün en çok upvote alan girişimler ana listeye yükselerek çok daha fazla kişiye görüntülenme şansı ve Product Hunt mail listelerinde paylaşılma şansı elde ederler. Kullanıcı tarafında ise Product Hunt sitesine veya mobil uygulamasını ziyaret ederek birçok yeni girişimi inceleyebilir, güncel teknoloji ve trendler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Product Hunt Türkiye’yi sosyal medyada takip etmek için: http://linktr.ee/producthunttr

İstek üzerine özel ders imkanı sağlayan Snapask, Güneydoğu Asya pazarında büyümek için 35 milyon dolar yatırım aldı

Önceki İçerik

Amazon, Hindistan’da yemek teslimatı yapmak için hazırlıklarını tamamladı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir