Yatırım

Süreç yönetimi platformu Hipporello, 500 bin dolar yatırım aldı

0

Trello kullanan işletmeler için süreç yönetimi çözümleri sağlayan Hipporello, ScaleX Ventures’dan 500 bin dolar yatırım aldı.

Jira, BitBucket ve Trello gibi proje yönetim hizmetlerini tek çatı altında toplayan Atlassian, geçtiğimiz eylül ayında 50 milyon dolar değerinde bir fonu Atlassian için ürün geliştiren firmalara vereceğini duyurmuştu. Hatta duyuru eşliğinde ilk yatırımlardan birinin Hipporello’ya yapıldığı paylaşılmış, ancak miktar hakkında bir bilgi verilmemişti. Bugün ise Hipporello’nun aynı tur içinde yeni bir yatırım aldığını öğrendik.

ScaleX Ventures’dan 500 bin dolar yatırım alan Hipporello, bu yeni yatırımını süreç geliştirmeleri ve Ar-ge departmanının büyütülmesi için kullanacak. Yaptıkları yeni yatırım hakkında açıklamalarda bulunan ScaleX Ventures kurucu ortağı Dilek Dayınarlı, Hipporello’nun kolay bir kullanımla süreçleri otomasyon uyumlu bir hale getirme yeteneğine değindi.

Trello kullanan işletmelere sunulan çevik bir çözüm platformu olan Hipporello, müşteri ile destek çalışanları arasında bir köprü oluşturma ve bariyerleri kaldırma görevi yapıyor. Kod gerektirmeyen yapısı sayesinde kolaylıkla online formlar, e-postalar ve destek biletleri oluşturarak müşterilere hızlı bir geri dönüş yapmayı mümkün kılıyor.

Girişimin CEO’su Mustafa Şener ise yaptığı açıklamada, yeni yatırımlarını daha da ileriye gitmek için bir motivasyon aracı olarak gördüklerini belirtti. “Tüm ekibimiz oldukça heyecanlı. Bu motivasyonu, ürünü çok daha ileriye taşımak için önemli bir yakıt olarak kullanacağız. ScaleX Ventures’a Hipporello’ya bu yatırımdan bağımsız olarak da, her sıkıştığımız konuda destekleri için teşekkür ederiz.

İlk olarak Haziran 2020’de kullanıma sunulan Hipporello, anlaşılacağı üzere kısa zamanda büyük başarı elde etmeyi başardı. Şirketin orta-uzun vadeli planları arasında iş süreci otomasyonu alanında ürün geliştirmek gibi bir hedef de mevcut.

Instagram Guides, tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de kullanıma sunuldu

Önceki İçerik

Pfizer, son analiz sonuçlarına göre COVID-19 aşısının yüzde 95 etkili olduğunu açıkladı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir