Yatırım

Saha ekip yönetimi girişimi Ekmob 950 bin TL yatırım aldı

0
ekmob-yatirimcilar

Saha operasyonları olan şirketlere SaaS olarak rapor, görüntüleme ve yönetim hizmeti sunan Ekmob 950 bin TL yatırım aldı.

Ekmob ilk melek yatırımını 2 milyon TL değerleme ile 2017 yılında almıştı. Girişim şimdi de Koray Bahar, Ali Rıza Babaoğlan, Altay Tınar, Melih Herman, melek yatırım platformu Angel Effect, Merve Gürel, Erman Turan, Engin Mayer Frayman ve Firewalk yatırım ağı adına Sami Can Tandoğdu’dan 950 bin TL yatırım aldı.

ekmob-logo

Saha satış ve pazarlama ekipleri olan firmalar için lokasyon bazlı mobil CRM hizmeti sunan Ekmob’un ilk yatırımında sonraki iki yılda 8 kat büyüme gerçekleştirdi. Şirketin paylaştığı verilere göre, Ekmob kullanan ve sahada satış ve pazarlama faaliyeti gösteren saha ekiplerinin performans ve verimliliklerinde yüzde 40’a varan artışlar görülmüş.

Yeni yatırım turu ile birlikte Türkiye’de yakaladığımız başarıyı yurtdışında da sürdürmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki yıl şirketin cirosunun yüzde 20’sini Avrupa pazarından elde edeceğiz.

Sunay şener, Kurucu Ortak

İlk yurt dışı satışlarını gerçekleştiren Ekmob yatırım turunun tamamlanmasıyla önceliği yazılım ihracatına verecek. Bu yıl uygulama marketini de devreye alan girişim, Tahsilat, E-Fatura, Rota planlama, BI/Raporlama gibi hizmetler de veriyor. 

#23 Mindshare CEO’su Bülent Yar – Caps Lock Podcast

Önceki İçerik

Çin’de 5G için ön kayıtlar açıldı, talep yoğun

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir