Girişim

QNBEYOND Hızlandırma Programı 3. dönem girişimleri belli oldu

0
QNBEYOND Hızlandırma Programı

QNBEYOND Hızlandırma Programı üçüncü dönem girişimleri bugün belli oldu. Girişimler arasında hem fintech, hem de fintech dışında perakende, lojistik ve yapay zeka gibi alanlara odaklanan girişimler yer alıyor.

QNBEYOND üçüncü dönem girişimlerinde; global odaklı SaaS iş modelleri, yapay zeka teknolojisini kullanan veya kullanımını kolaylaştıran ürünler, şirket içi eğitim platformları, perakende çözümleri, fintech’ler ve online reklamcılığa verimlilik getiren araçlar göze çarpıyor.

2020’de tamamlanan ikinci dönemde 11 girişim QNBEYOND mezunu olurken; bu girişimlerden biri olan ikas, QNBEYOND Ventures’dan yatırım almıştı. Ayrıca sekiz girişim QNB Finansbank’la büyük çaplı iş birliğine gitmişti.

QNBEYOND Hızlandırma Programı 3. Dönem girişimleri:

  • Ango AI: Ango AI, yapay zeka destekli yazılım platformu ve nitelikli işgücü ile global yapay zeka takımlarına ekspres veri etiketleme servisi sunuyor.
  • AssistBox: AssistBox, finans, sigorta, perakende ve sağlık sektörlerinde, müşterilere uzaktan hizmet verilebilmesi için geliştirilmiş bir online iletişim platformu.
  • Hedgeblue: Hedgeblue, gelişmiş algoritmalar ile hazineleri risk yönetimi konusunda destekler, riskten korunma muhasebesi yazılımı ile raporlama ihtiyaçlarını karşılıyor.
  • Infoset: Infoset, şirketlerin tüm destek ve satış kanallarını tek bir yerden yönetmelerini, operasyonlarını kolaylaştırmalarını sağlar.
  • Magnetic: Magnetic, hazır reklam şablonları ile tüm dijital reklamların yönetimini tek bir arayüzden gerçekleştiriyor.
  • ParkPalet: ParkPalet, şirketlerin depolama hizmeti ve e-ticaret lojistiği ihtiyaçlarını hızlı, esnek ve verimli bir şekilde tek platformdan çözmelerini sağlar.
  • Playbook: Playbook mavi yakalı ve gig-ekonomisi çalışanları için mobil bir eğitim ve iletişim aracı.
  • Spiky.ai: Spiky.ai, eğitim için ilk modüler yapay-zeka tabanlı ileri analitik platformudur, eğitimi yeniden şekillendirmeyi amaçlar.

Artie, aplikasyon gerektirmeyen mobil oyunlar için 10 milyon dolar yatırım aldı

Önceki İçerik

Yazılım odaklı analitik girişimi Malwation, 7 milyon TL değerleme ile tohum yatırım aldı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir