Girişim

PikselUp Oyun Girişimlerini Hızlandırma Programı başvuruları başladı

0
PikselUp

Ataşehir Belediyesi İnovasyon Merkezi INOVATA, yeni girişim hızlandırma programının lansmanını gerçekleştirdi. PikselUp Oyun Girişimlerini Hızlandırma Programı, katılımcı ekiplerin girişimci yanlarını destekleyerek, girişimleri daha ileri seviyeye taşımayı ve onları bir oyun girişimcisi olma yolunda desteklemeyi hedefliyor. 

24 hafta sürecek olan PikselUp’ın ilk dönemi pandemi nedeniyle online olarak düzenlenecek. Pandemi koşullarının iyileşmesi halinde gelecek dönemler için Ataşehir Belediyesi İnovata Girişimcilik Merkezi’nde devam edecek.

Oyun dünyasında aktif olan profesyoneller ve girişimcilik ekosistemindeki başarılı kişilerden oluşan 30 kişilik mentor ekibi ile katılımcılar düzenli olarak mentorluk alacak. Katılımcılar, mentorluk seanslarından grup veya bireysel olarak yararlanabilecek. 

Yoğun workshop ve mentorluk seanslarının yanında, PikselUp’ın sahip olduğu geniş yatırımcı ve yayıncı ağı sayesinde PikselUp katılımcıları yatırımcı ve yayıncılara kolaylıkla erişecek.

Programdan mezun olan girişimlerle kurulacak mezun ağı ile oyun girişimciliği ekosisteminde kuvvetli bağlar kurulması da amaçlanıyor. 

Başvuruları açılan PikselUp 1. döneme katılmak isteyen oyun geliştirici ekiplerin 28 Haziran tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor. Eğer ki siz de PikselUp Oyun Girişimlerini Hızlandırma Programı’nın bir parçası olmak istiyorsanız hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Yapay zeka girişimi Eightfold, 2.1 milyar dolar değerleme ile 220 milyon dolar yatırım aldı

Önceki İçerik

Kripto donanım cüzdanı Ledger, 380 milyon dolar yatırım aldı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir