Girişim

Mutlubiev, nakliye hizmetini kullanıma sundu

0
Mutlubiev

Yurtdışında Cleanzy adıyla bilinen Mutlubiev, nakliye hizmetiyle faaliyetlerini genişletmeye hazırlanıyor. Yerli temizlik girişimi, ilk olarak aralık ayında Londra’da sunduğu nakliye çalışmalarını Türkiye‘ye getiriyor.

Twitter üzerinden gerçekleştirilen duyuruda, nakliye hizmetinin uygun fiyatlar ile tek bir platform üzerinden gerçekleşeceği açıklandı. Özellikle COVID-19‘un tüm dünya genelinde hijyeni ön plana getirdiği bu dönemde; kolilemeden kurulum hizmetine, boş ev temizliği, dezenfeksiyondan ev temizliğine kadar tüm hizmetler Mutlubiev’in platformu üzerinden halledilebiliyor.

Rezervasyon sistemi ile ilerleyen nakliye çalışmaları, teklif merkezli fiyatlandırmaları ortadan kaldırarak; mesafe ve yük gibi etmenleri merkez alan fiks fiyatlandırmalar ortaya koyuyor. Buna ek olarak taşıma işlemleri boyunca kullanıcıların tüm eşyaları AXA sigorta ile güvence altına alınıyor. Henüz sadece evden eve taşımacılığı kapsayan hizmet, parça eşya transferine izin vermiyor.

Başlangıç aşaması olarak İngiltere ve Türkiye‘de aktif olan yeni hizmet, mart sonuna kadar İspanya ve İtalya‘da da kullanıma sunulacak.

Girişimin yeni hizmeti hakkında yorumda bulunan Mutlubiev kurucusu ve CEO’su Tayga Baltacıoğlu; “Boş ev temizliğini al, nakliyesini ayarla, koltuk ve halını yıkat, eve girerken dezenfekte ettir ve düzenli ev temizliğini al. Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.” dedi.

Class, Zoom entegresyonu için 30 milyon dolar yatırım aldı

Önceki İçerik

PayPal, Hindistan’daki yerel ödeme işlemlerini sonlandırıyor

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir