Yatırım

Masraf analiz yazılımları geliştiren DecisionLink, 18.5 milyon dolar yatırım aldı

0
DecisionLink

Şirketlerin masraflarını kısmasını sağlayan analiz yazılımları geliştiren DecisionLink, Seri A turu kapsamında 18.5 milyon dolar yatırım aldı. Accel Partners öncülüğünde gerçekleşen tura, George Kurtz ve George Roberts gibi melek yatırımcılar katılım sağladı.

Dijitale doğru yönelen tüm sektörlerin ihtiyaç duyacağı bir hizmet sağlayan DecisionLink, sahip olduğu teknolojiye rağmen yavaş bir büyüme gösteriyor. B2B alanındaki diğer rakiplerine göre adımları basında fazla ses getirmiyor. Ancak bu girişimin parlak bir geleceği olmadığı anlamına gelmiyor. Çünkü Accel, DecisionLink hamlesini tamamiyle geleceğe dönük bir yatırım olarak tanımlıyor.

Hızla büyüyen Atlanta girişim sahnesinin bir oyuncusu olan DecisionLink, Atlanta’nın sayılı unicornlarından biri haline gelmeyi hedefliyor. Daha da önemlisi Atlanta’nın lider girişimlerinden biri olmayı planlıyor. Yakın zamanda 1 milyar dolar değerlemeyi aşan Greenlight, 2.5 milyar dolar değerlemeyi aşan OneTrust ve 3 milyar dolar değerlemeyi aşan Calendly, DecisionLink’in örnek aldığı güçlü Atlantalı girişimlerden sadece birkaçı.

SaaS alanında oldukça tecrübeli olan Accel Partners, bu yatırımla birlikte DecisionLink’in sadece yatırımcısı olmakla kalmayıp önemli bir partneri haline de gelecek. İlerleyen zamanlarda çeşitli iş birliklerine gidecek olan iki ismin planları henüz bilinmiyor.

Dijital nakliye girişimi Sennder, 160 milyon dolar yatırım aldı

Önceki İçerik

Google’ın Fitbit satın alımı sonunda tamamlandı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir