Yatırım

Kişisel finans girişimi Truebill, 15 milyon dolar yatırım aldı

0
Truebill

Abonelik ve harcama takibi sunan kişisel finans girişimi Truebill, seri B turunda 15 milyon dolar yatırım aldığını duyurdu.

Eldridge Industries’in liderliğinde ilerleyen turun diğer yatırımcıları, Evolution VC, Cota Capital, Lucas Venture Group, YouTube’un kurucu ortağı Jawed Karim ve önceki yatırımcıları oldu.

2016 yılında Y Combinator’ün desteğiyle tohum yatırın alan girişim, tek bir çözüme odaklanmıştı; kullanıcıların tüm aboneliklerini ve sürekli harcamalarını takip etmelerine yardımcı olmak ve daha sonra istendiğinde iptal etmelerini sağlamak.

En çok abonelik takip özelliğinin yeni kullanıcı getirdiğini belirten girişim, bunun yanında otomatik bütçeleme, otomatik tasarruf gibi özellikleri uygulamasında barındırıyor. Önümüzdeki aylarda ise fatura ödemesi, kredi puan takibi ve bir ödül programı dahil olmak üzere ek özellikler getirmeyi planlıyor.

Truebill şu anda 500.000 aktif kullanıcısı olduğunu söylüyor. Temel ürün ücretsiz, kullanıcılar özel bütçe kategorileri gibi premium özellikler için ücret ödüyorlar.

Amazon, sağlık programı için Health Navigator’ı satın aldı

Önceki İçerik

Yıldız Holding, uluslararası girişim yatırım programı başlatıyor

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir