Girişim

İnternette ne satacağını bilemeyenlerin arama motoru: Nesatılır.com

0
nesatılır

Hepimizin bildiği üzere çağımızın en büyük sektörünü e-ticaret oluşturuyor. Daha önce online platformlarda aktif olan kişi ve kurumlar e-ticaret operasyonlarını günden güne genişletirken, bu alanda faaliyet göstermeyen pek çok girişimci pazardaki ivmeyle birlikte e-ticarete girmek üzere kolları sıvıyor. Bugünün dinamiğinde online satış platformları, girişimciler için önemli kazanç fırsatlarını beraberinde getiriyor. Tam bu dinamikte de devreye yerli girişim Nesatılır.com giriyor.

E-ticaret yapan ve yapmayı düşünen kişi ve kurumlara destek olan Nesatılır.com, e-perakende satıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Hızla büyüyen e-ticaret pazarından önemli bir pay kapmaya odaklanan girişimciler, Nesatılır.com’un Ürün Araştırma modülüne yoğun ilgi gösteriyor.

Web tabanlı olarak Nesatılır.com sitesi üzerinden, Chrome uzantısı ile çalışan yazılım; Hepsiburada, N11, Trendyol, Gittigidiyor, Aliexpress ve Amazon gibi pazar yerlerinde arama yapılabilmesini sağlıyor. E-perakende satıcıları, ayakkabıdan otomobile, hobi malzemelerinden mobilya ve ev tekstiline kadar uzanan bir yelpazede istedikleri özellikteki ürünü rahatlıkla bulabiliyor. Böylece pazara girerken en iyi ürün ve fiyatlarla işe başlayarak rekabet avantajı kazanıyor.

Girişimin hizmetleri hakkında açıklama yapan Nesatılır.com Ekip Lideri Yiğit Tuna, Nesatılır.com’un güçlü yanlarına dikkat çekerek; “Bugün 1000’in üzerindeki abonemizin ve 4 binin üzerindeki ücretsiz entegrasyon kullanıcımızın kârlı ve sürdürülebilir satın alım süreçlerine, maliyet ve kârlılık analizlerine, tüketicileri etkileyecek ürün sayfaları oluşturmalarına ve pazar yeri görünürlüklerinin artmasına yardımcı oluyoruz. Öte yandan, ücretsiz entegrasyon uygulamamız ile satıcıların farklı pazar yerlerinde sipariş takibi, kargo şablonu ve fatura işlemlerini tek panel üzerinden yapmalarını da sağlıyoruz.” cümlelerini kurdu.

Deliveroo, 180 milyon dolarla halka arz öncesi son yatırımını aldı

Önceki İçerik

Zorlu Holding girişimcilik programı Parlak Bi’Fikir, ikinci dönem girişimlerini duyurdu

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir