Girişim

gelal, online satış süreçlerini hızlandırmak adına Paym.es ile iş birliğine gitti

0
gelal

Kargoları aynı yöne giden taşımacılarla buluşturan gelal, online satış trendine ayak uydurarak Paym.es ile iş birliğine gidiyor. Yeni bir birlikteliğe imza atan ikili, iş birliği kapsamında satışı Paym.es üzerinden gerçekleştirilen ürünlerin alıcısına dakikalar içinde teslim edilmesini sağlayacak.

Yeni planlarla birlikte “Hızlı kurye” ve “Hızlı kargo” seçeneklerinde Paym.es kullanıcılarına özel avantajlar sunulacak. Buna ek olarak, gelal uygulamasına gönderici ya da taşımacı olarak kayıtlı tüm kullanıcılar, Paym.es üzerinden düşük komisyon avantajıyla online satış yapabilecek.

Gelir modelini her satış için %6 komisyon üzerine oluşturan Paym.es, gelal kullanıcılarına özel %1.99 komisyon avantajı sunuyor. Kullanıcılar böylece ürünlerini sosyal medya aracılığıyla satışa çıkarabiliyor.

Paym.es aracılığıyla sosyal medya üzerinden giyim, takı tasarımı, ev aksesuarları gibi ürünlerin yanı sıra; el yapımı ürünler ve butik kurabiyeler gibi hassas taşıma gerektiren ürünler de satılıyor. Kargoları aktarmasız taşıyan gelal ile hassas taşımalar da güvenle yapılıyor.

Paym.es üzerinden en çok satış yapılan şehirlerin başında, İstanbul, İzmir ve Ankara geliyor. İlk olarak İstanbul teslimatları için yapılan iş birliğinin, teknolojinin gücüyle kısa sürede tüm Türkiye’ye açılması hedefleniyor.

gelal, bu iş birliği ile online satış yapan bireysel kullanıcılara kurye ve kargo sürecinde hız kazandırmayı planlıyor. Hızı takiben satış sürecini de kolaylaştırmak da gelal’ın hedefleri arasında yer alıyor.

Yerli teknoloji girişimi Code2, ScaleX liderliğinde 1 milyon dolar tohum yatırım aldı

Önceki İçerik

Epic Games, 1 milyar dolar yatırım alarak 28.7 milyar dolar değerlemeye ulaştı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir