Endeavor, Uluslararası Seçim Paneli’ne Ahmet Emre Sarı ve Tolga Tatari seçildi

13 girişimcinin seçildiği Endeavor Uluslararası Seçim Paneline bu sene Türkiye’den Akinon’un kurucuları Ahmet Emre Sarı ve Tolga Tatari seçildi.

Corona virüs salgını nedeniyle bugünlerde evde kalmamız hepimizin hayatlarını etkiledi. Bu dönemde fiziksel olarak gerçekleşecek olan etkinlikler de ya iptal ediliyor ya da dijital olarak gerçekleştiriliyor. Evde Kalma dönemiyle iptal edilen Endeavor Uluslararası Seçim Panelleri (USP) de yerini dijital olarak gerçekleştirdi. 

Endeavor şimdi dünya çapında 37 pazarda bin 285 şirkete liderlik eden 2 bin 59 girişimciyi destekliyor. 

Uluslararası Seçim Paneli sene içerisinde sekiz kere düzenleniyor. Seçim sürecinin ötesinde, USP’ler girişimcileri, iş dünyası liderlerini ve çalışanları da bir araya getiriyor. 

Akinon logo

Akinon:

Günümüzde perakende sektöründe faaliyet gösteren bir işletmenin tüm operasyonunu tek bir kanal üzerinden yürütmeye çalışması, satış gelirlerinin azalmasına ve müşteri kaybına yol açabiliyor. Üstelik operasyonunu bu doğrultuda kurgulamış bir işletme için sonrasında çok kanallı bir satış ve pazarlama sistemine geçiş süreci zorlu ve yüksek maliyetli olabiliyor. Markafoni kurucuları Tolga Tatari, Ahmet Emre Sarı ve Çağrı Orçan tarafından kurulan bulut tabanlı Akinon Ticaret Platformu ise sunduğu entegrasyon kolaylığı sayesinde bu soruna çözüm üretiyor. Akinon, perakende işletmelerine “dijital satış kanalları”, “katalog ve sipariş yönetim sistemi” ve “mağaza içi uygulama” gibi ürünleriyle omni-channel çözümler sunuyor. Akinon; İstanbul, Atina, Londra ve Dubai’de bulunan ofisleriyle Lacoste, Marks & Spencer, LCW, GAP gibi birçok global perakende markasına hizmet veriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir