Ebeveynlere çocuk danışmanlık hizmetleri sağlayan Kidolog, 3 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Ebeveyn ve çocuk danışmanlık hizmetleri sunan Kidolog, 3 Milyon TL değerleme ile Alesta Yatırım‘dan yatırım aldı. Yerli girişim, aldığı yatırımla birlikte daha geniş kitlelere erişerek daha fazla sayıda ebeveyne ulaşmayı ve daha fazla sayıda çocuğun gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor. 

kidolog.com, ebeveynlere gebelik öncesi/sonrası ile çocukların bilişsel, motor gelişim ve sosyal duygusal gelişiminde ihtiyaç duyabilecekleri 10 farklı kategoride online uzman desteği sağlıyor. Girişime üye olan kullanıcılar, Kidolog’un uzman kadrosunda yer alan psikologlar, emzirme danışmanları ve çocuk gelişimcilerden seans alabiliyor. Girişim, bu hizmetleri düşük maliyetle her zaman ve her yerde kolay erişilebilir bir şekilde sunuyor.

Yatırımın ardından görüşlerini belirten Kidolog Kurucu Ortağı ve CEO’su Eray Uğurelli; “Bilinçli Ebeveynler, Mutlu Nesiller hedefiyle çıktığımız bu yolda dünya genelinde milyonlarca ebeveyne ulaşarak  geleceğimizi birlikte inşa etmek istiyoruz. Bugüne kadar yüzlerce ailenin hayatına dokunan Kidolog, bu  yatırım ile birlikte büyümesine daha hızlı bir şekilde devam edecek ve hedeflerini gerçekleştirecektir.” dedi. 

Alesta Elektronik Teknoloji Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özer ise; “Bir yandan pandemi ile online iletişim hayatımıza yoğun bir şekilde girerken diğer yandan çocuk gelişimine dair ebeveynlerin giderek artan ilgisi, online çocuk danışmanlık hizmetleri için  müthiş bir fırsat yaratmış gözüküyor. Bu fırsatı gören ve iyi değerlendiren Kidolog’un önemli başarılar  elde edeceğine eminiz.” cümlelerini kurdu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir