Dökümanları dijitalleştiren Turicode 2 milyon euro yatırım aldı

Dökümanlarınızı dijitalleştirmenizi sağlayan Zürih merkezli Turicode, Swiss Startup Group, SeedX, BackBone Ventures, Gentian Investments’dan 2 milyon euro yatırım aldığını paylaştı.

Dijitalleşme alanında yapılan yatırımlarla birlikte, özellikle kamu ve bürokraside yaşanan değişim ciddi oranda artmış durumda. Pandemi ile birlikte, evden çalışılan son dönemde kamu ve özel sektörde bürokratik işler büyük çoğunlukla dijitale aktarıldı. Bu alanda kullanıcılarına çeşitli çözümler sunan bir girişim de Zürih merkezli Turicode.

Turicode, belgelerin dijitalleştirilmesi, analiz edilmesi ve belgelerin otomatik işlenmesi gibi işlemleri kullanıcılarına sunan bir dijitalleşme girişimi. Merkezi Zürih’te bulunan girişim, bugün yayınladığı bülten ile 2 milyon euro yatırım aldığını girişimcilik dünyası ile paylaştı.

Swiss Startup Group, SeedX, BackBone Ventures ve Gentian Investments‘ın dahil olduğu yatırım turu sonrası Turicode’un küreselleşme adına attığı adımlar hızlandırılacak. Girişim aynı zamanda reklam bütçesini arttırarak müşteri tabanını genişletmeye çalışacak.

Bakalım bu değişim, ülkelerin dijitalleşmesine nasıl katkılar sunacak?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir