Girişim

CarrefourSA Hepsiburada ile işbirliği yaparak market servisine başladı

0
Hepsiburada_CEO_Murat_Emirdag_ve_CarrefourSA_CEO_Kutay_Kartallioglu

Hepsiburada, 20 yıllık online alışveriş tecrübesi ve güvencesini, CarrefourSA’nın deneyimi ve uygun fiyatlı geniş ürün gamıyla bir araya getiriyor.

Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, CarrefourSA ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak bir iş birliğine imza attı. Türkiye’de bir ilk olan “Hepsiexpress” ile, bir evin günlük, haftalık veya aylık ihtiyacı olan geniş seçenekteki market alışverişi, CarrefourSA kalitesiyle gerçekleştirildikten sonra müşterilerin gün içinde seçtikleri zaman dilimine uygun olarak teslim edilecek.

Hepsiexpress’e özel olarak kurulan, soğuk zincire uygun yüzlerce araçtan oluşan dev dağıtım filosu ile CarrefourSA’nın yaş sebze meyveden sağlık ve kozmetiğe, et, balık, tavuktan süt ürünlerine kaliteli, taze ve seçkin ürünleri Hepsiburada müşterilerine sağlıklı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılacak. İlk etapta İstanbul’da belirli semtlerde başlayacak hizmetin yeni yılla birlikte Türkiye geneline yaygınlaştırılması planlanıyor. Hepsiexpress operasyonları, satış sonrası destek ve müşteri hizmetleri lider e-ticaret platformu Hepsiburada’nın güvencesiyle müşterilere sunulacak.

“Türkiye’de süpermarket alışverişine boyut atlatıyoruz”

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, Hepsiburada’nın müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli kendini yenilediğine vurgu yaparak, “Hepsiburada olarak yaptığımız yatırım ve yeni atılımlarla Türkiye’de online alışverişin öncüsü olmaya devam ediyoruz. Amacımız; müşterilerimize aradıkları her şeyi evlerinin konforunda, kolaylıkla bulabilecekleri, uçtan uca eşsiz bir online satın alma deneyimi sunmayı sürdürmek.

“Hepsiexpress ile bir evin tüm ihtiyaçları gün içinde kapıda”

Emirdağ sözlerine, “Hepsiexpress’den sipariş veren müşterilerimizin sepetindeki yaş sebze-meyveden sağlık-kozmetiğe, et-balık-tavuktan süt ürünlerine uzanan tüm ürünler, onlara en yakın CarrefourSA mağazasından tedarik edilerek, gün içinde seçtikleri zaman diliminde kendilerine ulaşacak. Hepsiburada olarak müşterilerimize hızlı, kolay, pratik ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunma hedefimiz etrafında; inovatif yaklaşımımızla pazarın çıtasını yükseltmeye, yeni iş birlikleri ve yatırımlarla ilklere imza atmaya devam edeceğiz.” diyerek devam etti.

CarrefourSA olarak Hepsiexpress iş birliğimiz Yeni Nesil Market vizyonumuzun daha geniş kitlelere ulaşabilmesi amacıyla dijital dünyaya olan yeni bir yansımadır. Türkiye organize gıda perakendesinde ilklere imza atan bir marka olarak Hepsiburada gibi alanında lider bir e-ticaret platformu ile güç birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kutay Kartallıoğlu, Genel Müdür CarrefourSA

Netflix, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre kazancını %31 arttırdı

Önceki İçerik

Mobil oyun girişimi Madbox, 16.5 milyon dolar yatırım aldı.

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir