Yatırım

Canlı alışveriş trendini Türkiye’ye taşımak isteyen Vidyodan, 1 milyon dolar tohum öncesi yatırım aldı

0
Vidyodan

Çin‘den başlayarak tüm dünyaya hızla yayılan canlı alışveriş furyası, tamamiyle bu başlığa adanmış Vidyodan adlı platformla ülkemize geliyor. 30 kişilik ekibiyle henüz ürün geliştirme aşamasında olan yerli girişim, canlı yayından alışveriş deneyimini marketplace olarak sunuyor.

Onedio çatısı altında kurulan Vidyodan’ı kendi cümleleriyle özetlememiz gerekirse; Türkiye dijital ekosisteminde tüketici deneyimini yeniden şekillendirmek isteyen bir platform diyebiliriz. Ki zaten girişim hakkında daha kapsamlı bir açıklama da bulunmuyor. Bugün başlıklarımızda yer edinmesinin sebebi ise aldığı yatırım.

Basın tarafında Vidyodan hakkında çok fazla bilgi olmasa da geliştirdiği ürün yatırımcıları erken hamlelere itti. Yerli girişim, 1 milyon dolar tohum öncesi yatırım aldı. Onedio kurucu ortağı ve CEO’su Kaan Kayabalı tarafından Twitter üzerinden duyurulan yatırımın nasıl kullanılacağı açıklanmadı. Kayabalı, yatırım ve ürün hakkındaki detaylı bilgilerin çok yakında kullanıcılarla buluşacağını belirtti.

Mesajlaşma uygulamalarına görsel medyanın gücünü getiren Holler, 36 milyon dolar yatırım aldı

Önceki İçerik

Hint sosyal ticaret platformu Meesho, 300 milyon dolar yatırım aldı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir