Dijital

Bundle, 3.0 sürümüyle yeni özelliklere kavuştu

0

Mobil platformların sevilen haber uygulaması Bundle, 3.0 versiyonunu yayına aldı. Bu sayede pek çok yenilik ve geliştirme kullanıcılara sunulacak.

Aylık 1 milyon civarında aktif kullanıcısı ile pazarda dikkat çekmeyi başaran Bundle, yeni sürümünü geçtiğimiz saatlerde yayına aldı. Bundle 3.0’ı iOS ve Android cihazlar için yayına alan uygulama; çeşitli özelliklerini ücretsiz hale getirmesinin yanında yepyeni bir logo ve Daily Bundle özelliğiyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Uygulamada bir süredir yer alan hava durumu ve finans bildirimleri, yeni sürümden önce sadece premium abonelere gönderiliyordu. Ancak yeni sürümle birlikte bu bildirimler tüm kullanıcılara ücretsiz olarak gönderilecek. Eklentilerin yenilenen görünüm ve içerikleriyle de karşımıza çıkacağını belirtelim.

Bundle Finans eklentisi üzerinden; döviz kurları ve altın fiyatları ile dünyanın önde gelen borsa endekslerinin yanı sıra, Bitcoin ve Etherium gibi kripto paraların değerleri takip edilebiliyor. Hava Durumu eklentisi ise, Türkiye’de ve dünyada nerede bulunursanız bulunun dilediğiniz konuma ait en güncel ve doğru hava durumu bilgisini önünüze getiriyor.

Bu sürümün en dikkat çeken özelliği ise hiç şüphesiz Daily Bundle. Gündemin öne çıkan haberlerini ve günün popüler başlıklarını derleyen Daily Bundle, günün sonunda bildirim olarak iletiliyor; ve kullanıcıların ilgi alanlarına göre kişiselleştirilerek birçok farklı konudan haberleri de içeriyor. Gündemi tek bakışta taramak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak bu özellik de yine tüm Bundle kullanıcıları için ücretsiz sunulacak.

iOS kullanıcılarının merakla beklediği tam otomatik gece modu da sürümle birlikte kullanılabilir oluyor. Bundle bu yenilikleri yaparken bir yandan da kurumsal kimliğinde önemli bir değişikliğe gitti. Yeni sürüm beraberinde uygulama yepyeni ve şık bir logoya kavuştu. Uygulamayı yeni sürümle birlikte denemek isteyen kullanıcılar, iOS ve Android cihazlarındaki market üzerinden Bundle’a erişebilirler.

Snapchat’in etkileşim odaklı yeni eklentisi tanıtıldı: Minis

Önceki İçerik

Almanya, COVID-19 takip uygulamasını bu hafta yayınlayacak

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir