Girişim

BiSu’dan su ve içecek siparişlerini 30 dakikada teslim eden hizmet: BiRi

0
BiRi

2015’te su siparişlerini kolaylaştırmak adına kurulan BiSU, yeni hizmeti BiRi’nin lansmanını gerçekleştirdi. BiRi, damacana su siparişlerini haftanın 7 günü, gece 24’e kadar 30 dakikada teslim ediyor. Türkiye’nin en bilinen su markalarının dahil olduğu servis, kullanıcılara birçok su markası arasından seçme imkânı sunuyor.

Kullanıcılar, BiSU uygulamasından BiRi hizmetine ulaşarak zengin damacana ve içecek portföyü içinden dilediğini seçebiliyor. Siparişler gün, saat ve hız tercihlerine göre kişiselleştiriliyor ve temassız ödeme seçeneği ile güvenle tamamlanabiliyor. Uygulama ayrıca, dileyen kullanıcıları için damacana ürünlerini bayi üzerinden sipariş verme seçeceğini de sunmaya devam ediyor.

BiSU Kurucu ortağı Ergin Üner, tüketicilerden gelen talepleri doğru portföyle buluşturarak evin tüm içecek ihtiyacına yönelik bir hizmet sunmayı hedeflediklerini belirtti. Üner, damacana gibi sık tüketilen soda, gazlı içecek, sıcak içecek gibi kategori seçeneklerini de uygulamaya ekleyerek; tüketici ihtiyaçlarına göre uygulamayı geliştirdiklerini ve bu ürünleri marketten de uygun fiyata kullanıcı ile buluşturduklarını paylaştı.

Kadıköy’de 4 depo açarak ilçenin tamamında BiRi servisini hizmete açan BiSU, çok kısa sürede tüm İstanbul’da 100 depoya ulaşarak 1000 kişilik istihdam yaratmayı hedefliyor. Sonrasında ise hızlı teslimatta ekonomik verimlilik yaratabilecekleri diğer şehirlerde de hizmet vermeyi planlıyor. 

Geçtiğimiz ay mevcut yatırımcılarından Aslanoba Capital, Alesta Yatırım ve melek yatırımcılarının katılımı ile köprü yatırım turu gerçekleştirerek değerlemesini 50 milyon dolara yükselten BiSU, sene sonuna kadar Seri A turunu gerçekleştirecek.

Amerikan edtech Nexford University, Seri A öncesinde 10.8 milyon dolar yatırım aldı

Önceki İçerik

Yapay zeka girişimi Eightfold, 2.1 milyar dolar değerleme ile 220 milyon dolar yatırım aldı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir