Acenteler pandemi sonrası Minirez ile dijitalleşiyor

Pandemiyle birlikte geleneksel satışta zorlanan turizm sektörü, diğer çoğu sektörde olduğu gibi online satışa dönüş gerçekleştiriyor. Dijitalleşmeye yatırım yaparak rakiplerinin önüne geçmek isteyen şirketlerin yardımına da yeni bir girişim koşuyor. Seyahat acentelerinin ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimleri tek çatı altında toplayan Minirez, acentelerin dijital dönüşümüne yardımcı oluyor.

Minirez, seyahat acentelerini; 

  • Oteller başta olmak üzere Tur, Gulet – Yat, Karavan, Transfer gibi 2.500’den fazla seyahat hizmetini hızlıca satabilecekleri bir platforma,
  • Gerçek zamanlı 3D ödeme teknolojisiyle yurtiçindeki misafirlere vade farksız 12 taksit, yurtdışındaki müşterilere de € $ £ dahil 145 ülke para birimi ile ödeme imkânına sahip,
  • 17 dilde yayın yapabilen.
  • Ayrıca, müşterilere Otel + Tur + Transfer dinamik paket şeklinde seçenek de sunabilen altyapıya kavuşturan yeni bir sistem.

Kendi altyapısı üzerinden acentelere özel websiteleri de hazırlayan girişim, sistemde mevcut olan otel, tur, transfer hizmetlerinin satışını kolaylaştırıyor. Böylelikle acenteler, mevcut işlerinin yanına dijital platformda, dünya çapında hizmet edecek altyapıda yeni bir iş yerine sahip oluyor.

Üye olan firmalara B2C paket tur, transfer hizmeti satış imkanı sağlayarak; “Otel rezervasyonu, Online Check-in, Tur, Gulet – Yat, Karavan, Transfer” gibi birçok hizmeti gerçek zamanlı sağlayan Minirez, an itibariyle 2400 otel ve 139 seyahat acentesi ile işbirliği içinde. Girişim aynı zamanda euro, dolar ve pound da dahil olmak üzere 145 ülkenin para birimi ile ödeme ve 16 dilde hizmet imkânı sunuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir