Etkinlik

3 – 9 Şubat Etkinlik Takvimi

0

Bu hafta itibarıyla Caps Lock ailesi olarak çeşitli kaynaklardan İstanbul özelinde öne çıkan iş dünyası, girişim ve pazarlama etkinliklerini derleyeceğimiz bir dosyayı haftalık olarak takipçilerimizle buluşturmaya başlıyor ve alanında başarılı isimlerin genç beyinlere ilham olduğu etkinlikler için Caps Lock’u takipte kalmanızı öneriyoruz.

İşte haftanın etkinlikleri…

3 Şubat Pazartesi | Pazarlama Sohbetleri

Yer:
GarantiPartners Girişim Üssü
Zaman:
19:00 – 21:00
Giriş:
Ücretsiz

Kobilerin Amazon’da nasıl ürün satabilecekleri ve devlet teşviklerinden nasıl faydalanabilecekleri üzerine gerçekleştirilecek sohbet etkinliğinde, networking saati, açılış konuşması, panel ve sürpriz çekilişlere yer verilecek. Etkinliğin ardından ise katılımcılarla soru-cevap yapılacak.

Etkinliğin konuşmacıları; Mita Consulting Amazon & Global Online Pazarlar Uzmanı Deniz Ölmez, Vizyon Destek Genel Koordinatörü Hakan Kotan, Me Consultancy’nin kurucusu Murat Erdör.

4 Şubat Salı | Ticimax E-Ticaret Sohbetleri

Yer:
GarantiPartners Girişim Üssü
Zaman: 19:00 – 21:00
Giriş: Ücretsiz

E-ticarette müşteri memnuniyeti konusuna eğilecek olan etkinlik, katılımcılarına networking imkânı, bilgi paylaşımı ve keyifli bir sohbet ortam vaat ediyor.

Etkinlikte yer alacak konuşmacılar ise; Chakra e-ticaret direktörü Aykut Kaymaz, Joker & Soobe e-ticaret müdürü Mehmet Türkel, Flormar Dijital Ticaret ve Pazarlama Müdürü Gökhan Özkan ve Me Consultancy’nin kurucusu Murat Erdör.

4 Şubat Salı | Girişimin 7 Büyük Semineri #2 Ürün – Pazar Uyumu

Yer: İTÜ Çekirdek Açık Ofisi
Zaman: 18:20 – 20:20
Giriş: Ücretsiz

Girişimin 7 Büyük Semineri serisinin bir ayağı olan ve teması Ürün – Pazar Uyumu olan seminer, Türkiye’de girişimciliğe ilgi duyan herkesin katılımını bekliyor.

Etkinliğin konuşmacısı ise Sovos Foriba EMEA Strateji Başkan Yardımcısı Koray Bahar.

5 Şubat Çarşamba | BiGG Desteğiyle Kurulan Girişimler Söyleşisi – 2

Yer: Özyeğin Üniversitesi Altunizade Binası
Zaman:
18:30 – 20:00
Giriş:
Ücretsiz

Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı hakkında bilgilendirmelerin de yapılacağı etkinlikte; tıp doktoru olarak başladığı kariyerini, TÜBİTAK BİGG desteğine hak kazanarak kurduğu ELAA Teknoloji bünyesinde devam ettiren ve sağlık teknolojileri alanında ürün geliştiren Dr. Tunç Laçin, deneyimlerini paylaşmak üzere katılımcıları bekliyor olacak.

5 Şubat Çarşamba | Uraz Yekeler ile TÜBİTAK 1512 BİGG Programı Tanıtımı

Yer:
Cube Incubation Etkinlik Alanı
Zaman:
14:00 – 15:00
Giriş:
Ücretsiz

Yönetimsel karar ve stratejiler, teknoloji ve iş geliştirme, finansal planlama ve pazarlama yönetimi gibi konularda 6 yıl deneyimli bir girişimci olan ve TİM-TEB Girişim Evi Yöneticisi olarak görevini sürdüren Uraz Yekeler, Tübitak 1512 BİGG Programı’nı tanıtmak üzere tüm potansiyel girişimcileri ve sektöre dair bilgi sahibi olmak isteyen kişileri etkinliğe davet ediyor.

6 Şubat Perşembe | DuPont Türkiye II. İnovasyon Merkezi Ziyareti

Yer:
Dupont Türkiye İnovasyon Merkezi
Zaman:
15:00 – 17:00
Giriş:
Ücretsiz

Kevlar, Corian, Tyvek ve Intexar gibi buluşların arkasındaki isim olan DuPont’un, inovasyon bakış açısını aktarmak üzere ikincisi düzenlenecek olan etkinlik, otomotiv, savunma ve havacılık, tekstil, inşaat, elektronik, enerji, sağlık, gıda, biyobilim, dijital baskı ve giyilebilir teknoloji gibi sektörlerden günlük hayata dokunan katma değerli ürünlerin arkasındaki bilimi merak edenleri DuPont İnovasyon Merkezi’nde ağırlamayı bekliyor.

6 Şubat Perşembe | BiGGinner Tübitak Genç Girişimci Hibe Programı Tanıtımı

Yer:
Sabancı Üniversitesi Cospace, Tuzla
Zaman:
15:00 – 16:00
Giriş:
Ücretsiz

Teknoloji tabanlı ve yenilikçi iş fikri sahibi girişimcilere 200.000 TL hibe desteği verilen TÜBİTAK 1512 BİGG Programı’nın resmi yürütücüsü BiGGinner’ın resmi uygulayıcı kuruluşu olan Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş’nin düzenlediği tanıtım etkinliği; herhangi bir şirketle ortaklığı bulunmayan, en az lisans son sınıf öğrencisi olan ve teknoloji tabanlı iş fikrini hayata geçirmek için yatırıma ihtiyaç duyan genç girişimcileri bekliyor. İş fikri olan ve süreç hakkında bilgi almak isteyenlerin katılımına açık olan etkinlik, BiGGiner tanıtım faaliyetleri kapsamında, Sabancı Üniversitesi SUCOOL Girişim Hızlandırma Merkezi ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.

6 Şubat Perşembe | İş Geliştirme Seminer Serisi #37

Yer: Impact Hub Istanbul
Zaman:
18:30 – 20:30
Giriş:
Ücretsiz

Geometry Venture Development, başlangıç aşamasındaki girişimlerin ticarileşmesi ve müşterilerini keşfetmesini için düzenli olarak seminerler düzenliyor. 37’ncisi gerçekleşecek olan seminerin odak noktası ise “müşteri.”

Seminerde, teknoloji girişimlerinin nasıl ticarileşeceği, bir teknoloji girişimi kurmanın öncesinde, esnasında ve sonrasında bilinmesi gerekenler, başlangıç aşamasındaki teknoloji girişimlerine yatırım ve risk sermayesinin nasıl çalıştığı gibi konular konuşulacak.

Etkinliğe; iş fikrini hayata geçirmek konusunda belirsizlik yaşayan, kendi girişimini hayata geçirmek isteyen, yaşadığı ya da gördüğü bir problemi girişim ile çözmek isteyen ve geliştireceği ürün için sürdürülebilir ticari model geliştirmeyi hedefleyen herkes davetli.

6 Şubat Perşembe | T-Soft E-İhracat Sohbetleri

Yer:
Arya Plaza
Zaman:
19:00 – 21:00
Giriş:
Ücretsiz

Wirecard Kartlı Ödeme Sistemleri Direktörü Gaye Or ile E-Bebek E-Ticaret Direktörü Emre İlban’ın faydalı bilgiler vereceği ve başarı öykülerini paylaşacağı etkinlik, World E-Commerce Forum tarafından düzenleniyor.

7 Şubat Cuma | Campus Talent Coffee Talk

Yer:
Kolektif House
Zaman:
10:00 – 12:00
Giriş:
Ücretsiz

Hedef kitlesi kariyer öncelikleri ve hedefleri hakkında sohbet etmek isteyen üniversite öğrencileri olan etkinlik; yakın zamanda Türkiye ekosisteminde yer alan büyüme sürecindeki girişimlerle öğrencilerin bir araya gelmesini sağlayabilecek bir platform oluşturmayı hedefleyen insan ve kültür danışmanlık şirketi Talentmelon tarafından düzenleniyor.

Samsung Ventures, Japon tatil kiralama girişimi H2O’ya 7 milyon dolar yatırım yaptı

Önceki İçerik

Apple News, başkanlık seçimleri için hazırlıklara başladı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir