Etkinlik

24 Şubat – 1 Mart Etkinlik Takvimi

0

24 Şubat – 1 Mart arasında İstanbul’da gerçekleşecek iş dünyası ve girişimciliğe dair etkinlikleri listelediğimiz içeriğimize hoş geldiniz.

İşte İstanbul’da haftanın etkinlikleri:

24 Şubat Pazartesi I Sürdürülebilir Büyüme Buluşmaları Vol.1: Sıfır Atık

Yer: Impact Hub Istanbul
Zaman: 18.30 – 21.00
Giriş: 
Ücretsiz

Etkinlik Hakkında

HSBCTürkonfed ve Hackquarters olarak başladığımız 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin doğrultusunda ve sosyal girişimcilik odaklı hızlandırma programımız, Sürdürülebilir Büyüme Programı devam ediyor.

Program kapsamında her ay odaklandığımız belirli konuda sosyal etkiyi ve farkındalığı artırmayı hedefliyoruz. 24 Şubat’ta Impact Hub’ta “Sıfır Atık” üzerine konuşmak için buluşuyoruz!

25 Şubat Salı I TSGA Açık Sahne İstanbul – Sosyal Girişimciler ve Topluluk Oluşturmak

Yer: Impact Hub Istanbul
Zaman: 16.00 – 18.00
Giriş: 
Ücretsiz

Etkinlik Hakkında

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı olarak TSGA Açık Sahne’de bu kez kendi topluluklarını oluşturmuş sosyal girişimleri ağırlıyoruz!

Sosyal girişimler, kendi hikayelerini, D. İstem Akalp’in kolaylaştırıcılığında, topluluk oluşturma odağı ile paylaşacaklar.

25 Şubat Salı I Salı Söyleşisi: Dilara Keçeci

Yer: İTÜ GİNOVA – İTÜ Mustafa İnan Kütüphanesi Giriş Katı
Zaman: 18.30 – 19.30
Giriş: 
Ücretsiz

Etkinlik Hakkında

Haftanın ikinci günü, İTÜ GİNOVA’da söyleşi günü! Bahar döneminin ve 2020’nin ilk söyleşisine Teleporter Kurucu Ortağı ve CEO’su Dilara Keçeci konuk oluyor.

Artırılmış Gerçeklik (VR) alanında yenilikçi bir girişim olan Teleporter’ın öyküsünü dinlemek ve sorularınıza yanıt bulmak için sizi söyleşiye davet ediyoruz.

25 Şubat Salı I Bayer G4A Turkey: Sağlık ve Tarım Girişimcileri Buluşması – 4

Yer: Kolektif House Levent
Zaman: 18.30 – 21.00
Giriş: 
Ücretsiz

Etkinlik Hakkında

Bayer’in bir “Yaşam Bilimleri” şirketi olarak, bu alandaki dijital girişimleri ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla küresel çapta yürüttüğü G4A Girişim Hızlandırma Programı’nın Türkiye ayağı G4A Turkey’in dördüncüsü başlıyor.

G4A Turkey 2020 programına sağlık, tarım, radyoloji ve çevre sağlığı (haşere ve kemirgen mücadelesi) ile kurumsal fonksiyonlara yönelik dijital çözümler sunan ve fikir aşamasını geçen, yalın bir ürüne, prototipe ya da ileri seviyede bir girişime sahip olan girişimcileri bekliyoruz.

27 Şubat Perşembe I Özge Çelik-Blockchain Hayatımızı Nasıl Değiştirecek?

Yer: GarantiPartners Girişim Üssü
Zaman: 19.00 – 22.00
Giriş: 
Ücretsiz

Etkinlik Hakkında

BKM’de İş Geliştirme Uzmanlığı yapmasının yanı sıra İstanbul Blockchain Women platformunda yer alan Özge Çelik’i ilgili genç arkadaşları bir araya getirecek bir platform oluşturma, yeni teknolojileri değerlendirme, yeni fikirleri ve projeleri tartışacak bir ekip geliştirmek amacıyla “Yesil Science” altında kurduğumuz Digital Core da ağırlayacağız.

27 Şubat Perşembe I Code.YapıKredi Vol 4: Ses Teknolojilerinin Yarattığı Değişim ve Podcast

Yer: Yapı Kredi Kültür Sanat – Loca
Zaman: 19.00 – 21.00
Giriş: 
Ücretsiz

Etkinlik Hakkında

“Code.YapıKredi ile Geleceğin Kültürel Kodları” etkinlik serisi yeni yılda da devam ediyor. Teknolojiye ilgi duyan izleyicilerle alanında uzman kişileri bir araya getirmeyi amaçlayan seride bugüne kadar yapay zekadan sosyal girişimciliğe kadar pek çok trend farklı yönleriyle ele alındı.

Etkinliğin yeni ayağı, “Ses Teknolojilerinin Yarattığı Değişim ve Podcast” üst başlığıyla 27 Şubat akşamı saat 19.00’da Yapı Kredi Kültür Sanat Loca’da gerçekleştiriliyor.

28 Şubat Cuma I Growth Global #4

Yer: Kolektif House Maslak
Zaman: 18.30 – 21.00
Giriş: 
Ücretsiz

Etkinlik Hakkında

Growth Circuit yatırım ve hızlandırma programı şirketinin aylık etkinliği olan ve 28 Şubat Cuma günü üçüncüsü düzenlenecek Growth Global etkinliği ile amacımız Türkiye’deki genç girişimcilere, başarılı startup kurucularının global düşünmeyi ve ilk günden uluslararası şirket kurmanın yöntemlerini anlattığı bir ortam yaratmak. Soru cevap şeklinde geçecek panel sonrasında katılımcılar istedikleri soruları deneyimli girişimcilere ve program yöneticilerine yönlendirebilecek.

KWORKS’ün yeni dönem başvuruları başladı

Önceki İçerik

Finansal yazılım devi Intuit, Credit Karma’yı satın almaya çok yakın

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir