Podcast

#23 Mindshare CEO’su Bülent Yar – Caps Lock Podcast

0

Caps Lock Podcast’in 23. bölümünde; Mindshare’ın CEO’su Bülent Yar ile kendisinin 25 senelik reklamcılık deneyimi ve iş hayatında iletişimin önemi hakkında sohbet ediyoruz.

Bülent Yar’ın yeni kitabı Kader Gayrete Aşıktır’ı kazanacak 3 kişiden biri olmak için YouTube, Apple Podcast, ekşi sözlük, Instagram ya da Twitter mecralarının herhangi birinden yazın/yorum yapın!

Terapi gibi 1 saat ve iletişimcilik hakkında birçok ufuk açıcı bilgi ile dolu bölümümüzü umarız beğenir, görüşlerinizi iletirsiniz.  iTunes üzerinden bize yorum yapmayı unutmayın.

Bülent Yar kimdir?

Çok çocuklu öğretmen ailenin son numara olarak dünyaya gelmiş Bülent Yar. Büyük bir sevgiyle büyümüş, akademik olarak hep başarılı olmuş, komşu “ekmek alır mısın?” diye sorduğunda sırtını çevirmemiş. Üniversitede sinema okumuştur, okuldan sonra zamanın en iyi reklam ajansında çalışmaya başlamıştır, 1 sene burada çalıştıktan sonra Türkiye’ye yeni giren Mediacom’da çalışmaya başlayıp 25 senedir aynı grup (WPP) portföyündeki şirketlerde çeşitli pozisyonlarda bulunmuştur. Şu an Mindshare’ın CEO’su olarak görev yapmaktadır.

Sohbetimize dahil olmak için bizi tüm podcast platformlarından dinleyebilir, YouTube‘tan izleyebilirsiniz.

BiSU’nun usulca başlattığı market servisi: Bi’market

Önceki İçerik

Saha ekip yönetimi girişimi Ekmob 950 bin TL yatırım aldı

sonraki içerik

Beğenebileceğiniz içerikler

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir